Menu

Uw zoekacties: Fin de siècle : seks en ontaarding tijdens het fin de siècle...
Bibliotheek

De bibliotheek van het Noord-Hollands Archief heeft een grote collectie boeken, tijdschriften en andere publicaties en bezit heel veel historische kranten uit Noord-Holland en dorpen en steden uit de regio. Een overzicht van nieuwe aanwinsten is hier te bekijken.

 
 
De bibliotheek bevat:
  • Tienduizenden boeken.
  • Bijzondere en unieke tijdschriften, zoals die van historische verenigingen in Noord-Holland.
  • Lokale en regionale dag- en weekbladen. Een gedeelte van de collectie kranten is online te bekijken via de Krantenviewer. Bijvoorbeeld het Haarlems Dagblad, te raadplegen van 1883-1980.
  • Een verzameling van (vaak uniek) gedrukt en geschreven materiaal. Voorbeelden hiervan zijn: dagboeken en brieven, bid- en devotieprentjes, gelegenheidsgedichten en pamfletten, schoolrapporten en diploma’s, reclamemateriaal en briefhoofden en materiaal uit de Tweede Wereldoorlog, waaronder veel illegale kranten.
  • De Oude Boekerij van de Stadsbibliotheek Haarlem.
De bibliotheekcatalogus kan online geraadpleegd worden. Het materiaal zelf is te bekijken in de studiezaal van het Noord-Hollands Archief.
beacon
 
 
Boek
19011 Fin de siècle : seks en ontaarding tijdens het fin de siècle / Jaap Harskamp ; [red.: Daan Cartens ... et al. ; medew.: August Hans den Boef ... et al.], 1991
Titel:
Fin de siècle : seks en ontaarding tijdens het fin de siècle
Uitgave:
Den Haag : BZZTôH
Jaar:
1991
Deelnummer:
191/192
Overige gegevens:
96 p. : ill. ; 25 cm
ISBN:
90-6291-930-8
Raadpleegmogelijkheid:
Exemplaarkenmerk:
43011336
Is onderdeel van: